Evkur Diyarbakır - İkinci El Eşya

İkinci El Oturma Grupları

Diyarbakır İkinci El Eşya olarak geniş oturma bölgesine sahip, sert hatlar yerine yumuşak formda dizayn edilmiş koltuk modellerini istekleri doğrultusunda ihtiyaçlarını karşılayacak olan koltuk ve oturma gruplarını ikinci sahiplerine ulaştırıyoruz.

DEVAMINI OKU

İkinci El Mobilya

Diyarbakır İkinci EL Eşya olarak ikinci el mobilya alım ve satımında koltuk takımları, yatak takımları gibi temiz, kullanışlı ve verim sağlayabilecek eşyalarınızı değerinde alımını yapıp satımını gerçekleştirmekteyiz.

DEVAMINI OKU

İkinci El Yemek Odaları

Diyarbakır İkinci El Eşya ile düzenlemiş olduğumuz fırsatlarımız üzerinden elde edeceğiniz ikinci el yatak odası takımları temini ile 7/24 canlı destek merkezleri ile sizler de tercih edeceğiniz zengin kazanımlarımız ile mutlu olacaksınız.

DEVAMINI OKU

İkinci El Beyaz Eşya

Diyarbakır ilinde firmamız kapsamında sizler de büyük özgün formalarda tasarımları ile ön plana çıkan tüm zamanların en çok rağbet gören ev ve iş yerlerinizde olmasını beklediğiniz ikinci el eşyalarınızla mekânınızı düzenleyebilirsiniz.

DEVAMINI OKU

İkinci El Yatak Odaları

Diyarbakır ikinci el yatak odası takımı anlamında sizlere vermekte olduğumuz imkânlar ile ucuz 2. el eşya alımında özgün tasarımları ile gözlere hitap eden yatak odası takımlarınızı sizlere sunuyoruz.

DEVAMINI OKU

İkinci El Büro Mobilyası

Diyarbakır İkinci El Mobilya olarak ofis malzemelerinde satacak veya alacak olduğunuz ofis oturma grupları, masa-sandalye gibi ürünleri değerinde alıp satarak güveninizi kazanmayı amaçlamaktayız.

DEVAMINI OKU