İkinci El Mobilya

Diyarbakır İkinci El Mobilya olarak satacak veya alacak olduğunuz ürünleri değerinde alıp satarak güveninizi kazanmayı amaçlamaktayız. Yemek Odası, Masa, Sandalye, Vitrin, Tv Ünitesi, Baza, Koltuk Takımı gibi ev ihtiyaçlarınızın ikinci sahibi olarak
memnuniyet eşliğinde hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 
Mobilya sektörü her açıdan bir evin temel ihtiyaçlarındandır. Bu doğrultuda baktığımızda kaliteli, yıpranmamış, kullanıma elveriş sağlayan ürünlere sahip olmak ve bunu ikinci el üzerinden yapmak zor ve meşakatli bir iştir.
Mobilya denilince ilk akla gelen ahşap mobilyadır. Özellikle, masa, dolap, karyola, komodin, kitaplık gibi konut donatılarında, çeşitli büro donatılarında, okul sıra ve masalarında çoğunlukla ahşap malzeme kullanılmaktadır.
Mobilyaların insan hayatındaki önemi çok büyüktür. Bedenen ve tikren dinlenmeye ihtiyacı olan insanın aradığı rahatlık ve huzur, kullanışlı ve iyi döşenmiş mobilya ile elde edilebilir.
Bizler de Diyarbakır İkinci El Eşya olarak sizlere rahatlığıyla, memnuniyet sağlayabileceğiniz ürünler tahsil etmekteyiz.
Daha fazla bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
-0543 973 87 16

DİĞER HİZMETLERİMİZ

İkinci El Oturma Grupları

Diyarbakır İkinci El Eşya olarak geniş oturma bölgesine sahip, sert hatlar yerine yumuşak formda dizayn edilmiş koltuk modellerini istekleri doğrultusunda ihtiyaçlarını karşılayacak olan koltuk ve oturma gruplarını ikinci sahiplerine ulaştırıyoruz.

DEVAMINI OKU

İkinci El Mobilya

Diyarbakır İkinci EL Eşya olarak ikinci el mobilya alım ve satımında koltuk takımları, yatak takımları gibi temiz, kullanışlı ve verim sağlayabilecek eşyalarınızı değerinde alımını yapıp satımını gerçekleştirmekteyiz.

DEVAMINI OKU

İkinci El Yemek Odaları

Diyarbakır İkinci El Eşya ile düzenlemiş olduğumuz fırsatlarımız üzerinden elde edeceğiniz ikinci el yatak odası takımları temini ile 7/24 canlı destek merkezleri ile sizler de tercih edeceğiniz zengin kazanımlarımız ile mutlu olacaksınız.

DEVAMINI OKU