İkinci El Beyaz Eşya

Kaliteli ve güvence içinde profesyonel elemanlarımız doğrultusunda bizlerden elde edeceğiniz tüm zamanların en çok rağbet gören desteklerimiz ile bizlere erişmek ve ilgili katkılarımız doğrultusunda da Diyarbakır ikinci el beyaz eşya ürünlerimiz ile bizlerden büyük fırsatlarımızı elde etmeniz mümkün olacaktır. Ayrıcalıklı ikinci el eşya kullanımında uygun fiyat aralıklarında sizlere yönelik ulaştıracağımız tüm bu ürünlerimiz ile bizlerden elde edeceğiniz profesyonel firma hizmetimizden tüm müşteriler olduğu gibi sizler de hoşnut kalacaksınız.

Diyarbakır il sınırları içerisinde kurulmuş olan bir firma olarak sizlere ikinci el eşya kapsamında aradığınız ve bulamadığınız tüm ürünleri sıfır ayarında sizlere temin etmek gayesi ile açılmış olan bir firmayız. Yıllarca özgün tasarımları ve renkleri ile tüm zamanların en çok tercih gören ikinci el eşyalar üzerinden bizlere elde etmek istediğini markalarda da anında firmamıza irtibat kurarak bizlerden seçmeniz mümkün olacaktır. Diyarbakır ilinde çalışan firmamız kapsamında sizler de büyük özgün formalarda tasarımları ile ön plana çıkan tüm zamanların en çok rağbet gören ev ve iş yerlerinizde olmasını beklediğiniz ikinci el eşyalarınız ile mekânınızı süslemenize yardımcı oluyoruz.

Firma olarak sizlerin emrine amadeyiz. Birçok çeşitlilik arz eden kaliteli ve nitelikli özgün tasarımları ile canlı renklerde ikinci el eşyalarımız sıfır ayarında sizlere sunulmakta olup 7/24 canlı hizmet hattı üzerinden de web sitemiz kapsamında anında bizlerden erişmek istediğiniz bütün bu yapılanmalar ile bizlere ulaşmanız mümkün olmaktadır. Diyarbakır ikinci el beyaz eşya olarak da sizlere tertemiz ve sağlam ürünlerimizi sunarak mutfak ve yıkama eşyalarına yönelik büyük fırsatlarımız beyaz eşya kapsamında da sizler için sunulmaktadır. Bu bağlamda elde edeceğiniz pozitif süreçler içinde beraberinde gelen kaliteli fırsatlarımız ile bu beyaz eşyalarınızı sizler de temin ederek bizlerden nitelikli bir ikinci el eşya temini edebilirsiniz.

Diyarbakır ikinci el dondurucu gereksinimi günden güne artmaktadır. Biz Evim evkur olarak ikinci el derin dondurucularınızı alıp değerlendiriyoruz. Aynı zamanda elimizde olan derin donduruların satışınıda yapmaktayız. Whatsapp ile siparişinizi verdikten sonra hiçbir kargo ücreti ödemeden kapınıza kadar derin dondurucuyu getiriyoruz.

Daha fazla bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
-0543 973 87 16

DİĞER HİZMETLERİMİZ

İkinci El Oturma Grupları

Diyarbakır İkinci El Eşya olarak geniş oturma bölgesine sahip, sert hatlar yerine yumuşak formda dizayn edilmiş koltuk modellerini istekleri doğrultusunda ihtiyaçlarını karşılayacak olan koltuk ve oturma gruplarını ikinci sahiplerine ulaştırıyoruz.

DEVAMINI OKU

İkinci El Mobilya

Diyarbakır İkinci EL Eşya olarak ikinci el mobilya alım ve satımında koltuk takımları, yatak takımları gibi temiz, kullanışlı ve verim sağlayabilecek eşyalarınızı değerinde alımını yapıp satımını gerçekleştirmekteyiz.

DEVAMINI OKU

İkinci El Yemek Odaları

Diyarbakır İkinci El Eşya ile düzenlemiş olduğumuz fırsatlarımız üzerinden elde edeceğiniz ikinci el yatak odası takımları temini ile 7/24 canlı destek merkezleri ile sizler de tercih edeceğiniz zengin kazanımlarımız ile mutlu olacaksınız.

DEVAMINI OKU