İkinci El Yemek Odaları

Diyarbakır il sınırları içerisinde kurulmuş olan bir firma olarak sizlere ikinci el eşya kapsamında aradığınız ve bulamadığınız tüm ürünleri sıfır ayarında sizlere temin etmek gayesi ile açılmış olan bir firmayız. Yıllarca özgün tasarımları ve renkleri ile tüm zamanların en çok tercih gören ikinci el eşyalar üzerinden bizlere elde etmek istediğini markalarda da anında firmamıza irtibat kurarak bizlerden seçmeniz mümkün olacaktır. Diyarbakır ilinde çalışan firmamız kapsamında sizler de büyük özgün formalarda tasarımları ile ön plana çıkan tüm zamanların en çok rağbet gören ev ve iş yerlerinizde olmasını beklediğiniz ikinci el eşyalarınız ile mekânınızı süslemenize yardımcı oluyoruz.

Web site üzerinden yapacağınız bütün bu fırsatlarımız üzerinden elde edeceğiniz ikinci el eşya temini ile 7/24 canlı destek merkezleri ile sizler de tercih edeceğiniz zengin kazanımlarımız ile mutlu olacaksınız. Beyaz eşyalarda en sağlam ve sıfır atarında kullanılmış ürünler sizleri bekliyor.

Daha fazla bilgi alabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
-0543 973 87 16

DİĞER HİZMETLERİMİZ

İkinci El Oturma Grupları

Diyarbakır İkinci El Eşya olarak geniş oturma bölgesine sahip, sert hatlar yerine yumuşak formda dizayn edilmiş koltuk modellerini istekleri doğrultusunda ihtiyaçlarını karşılayacak olan koltuk ve oturma gruplarını ikinci sahiplerine ulaştırıyoruz.

DEVAMINI OKU

İkinci El Mobilya

Diyarbakır İkinci EL Eşya olarak ikinci el mobilya alım ve satımında koltuk takımları, yatak takımları gibi temiz, kullanışlı ve verim sağlayabilecek eşyalarınızı değerinde alımını yapıp satımını gerçekleştirmekteyiz.

DEVAMINI OKU

İkinci El Yemek Odaları

Diyarbakır İkinci El Eşya ile düzenlemiş olduğumuz fırsatlarımız üzerinden elde edeceğiniz ikinci el yatak odası takımları temini ile 7/24 canlı destek merkezleri ile sizler de tercih edeceğiniz zengin kazanımlarımız ile mutlu olacaksınız.

DEVAMINI OKU