Evkur Diyarbakır

HAKKIMIZDA

 

Uzun süredir içerisinde bulunduğumuz sektörde Diyarbakır'da ikinci el alım - satım konusunda sizlere hizmetler vermekteyiz. Bu konuda sizlere istediğiniz konularda yardımcı olma potansiyeline sahip
çalışan ekip arkadaşlarımız, her konuda memnuniyet gösterebileceğiniz alım - satım işlemleriyle senelerdir kendimizi ve sitemizi sizlerin hizmetine sunuyoruz.
Diyarbakır' da herhangi bir ikinci el eşya alım - satımında her zaman olduğu gibi yine yardımcı olmaya çalışmaktayız. Bu başlık adı altında ikinci el koltuk takımları, yemek odaları takımları, sehpa - masa türü 
halen kullanıma yatkın eşyalarınızı elden çıkarmak istediğinizde bizimle iletişime geçmeniz doğrultusunda alıyor ve satımını gerçekleştiriyoruz. Bu süreç içerisinde tahmin edebileceğiniz gibi bazı konularda hassasiyet göstermekteyiz.
Öncelikle alım ya da satımı yapılacak olan eşyanın kullanılabilirliğini yitirmemiş olması bizim için önemli bir husustur. Daha sonrasında sizlerden belirli bir fiyatta anlaşarak aldığımız ürünlerin değeri konusunda ne sizi zorlayacak, ne de bizlere zora düşürecek doğrultuda olmaması bizim için önemli hususlardan ikincisidir.Sizlere ikinci el alım satımında gerekli teknolojik imkanlar, müşteri memnuniyetleri doğrultusunda hareket edilmektedir.

 

VİZYONUMUZ


Diyarbakır ikinci el eşya alım ve satım firmaları arasında seçkin firmalar arasında olabilmektedir.

 

MİSYONUMUZ


Diyarbakır' da ikinci el eşya alım satımında hem alıcıyı hem de satıcıyı memnun edip, orta yollu anlaşmalı fiyat ve uygun fiyatlı satış gerçekleştirme konusunda müşterilerimizi memnun edebilmektir. 
Kalitede ve bütçe sınırları içinde eksiksiz tamamlamayı,tüm süreçlerde, müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan bir anlayış içinde güvenilir ve aranan firma olmayı, maliyetleri düşürmek ve karlılığı arttırmak için teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi ve uygulamayı, kalite sistemleri çerçevesinde tüm çalışanların daha yetkin ve yeteneklerini en üstseviyede kullanabilen kişiler haline gelmeleri için ekip çalışmasına önem vererek kalite düzeyini sürekli yükseltmektir.

Geri Dön