Evkur Diyarbakır

Silvan ikinci el eşya alım satım; ev, işyeri, ofis gibi birçok yaşam alanında ihtiyaç duyduğunuz mobilya, elektrik-elektronik, beyaz eşya başta olmak üzere geniş kapsamlı ürün kategorileriyle sizlere hizmet vermektedir. Ev eşyaları evimizin hem dekoratif hem de ihtiyaçsal birçok bölümünü oluşturmaktadır. Bizler de sizlere bu noktalarda yardımcı olmayı hedefleyerek Silvan'da halen kullanıma hazır, temiz ve dayanıklı ev, iş yeri, ofis türü 
eşyaların size ulaşımını sağlamaktayız. Sizlere yönelik sunmakta olduğumuz tüm bu başlıca Sektörel açıdan olmak üzere eşyalarınızı kolaylık içinde satmak için bu alanda büyük bir katkılar sunuyoruz. Web site üzerinden 7/24 canlı destek merkezlerimiz sayesinde müşterilerimize yönelik tüm bu fırsatları sunuyor ve sizlere yönelik ikinci el eşya arayan bireylere anında olanaklarımızı veriyoruz. Bu bağlamda elde edeceğiniz nitelikli az kullanılmış 
olan ve temiz eşyaları elde ederek hem uygun fiyat aralıklarında hem de sizlere yönelik sıfır ayarında eşyalara sizler de erişmeniz mümkün olmaktadır.
Silvan başta olmak üzere Diyarbakır' ın merkezi tüm ilçelerinde uygun fiyatlarda sizlere başlıca olan tüm bu eşyalara yönelik ilgili sektör çerçevesinde ikinci el eşya alım ve satımlarında sizlere büyük kazanımlarımız mevcuttur. Sizler de bütün bu sıfır ayarında ilgili sektör babında eşyaları satın alarak evinizi çeyiz odası şeklinde dizmek için de uygun fiyat aralıklarında bu durumdan yarar elde etmeniz mümkün olacaktır.
Motorlu taşıtlar ile anında ev ve iş yerlerinize dahi gelen profesyonel ilgili alanda uzman olmuş olan personellerimiz ile müşterilerimizi memnun eden tutum ve davranışlar önderliğinde işimizi severek yapıyoruz. Siz de ikinci el eşya satın almak için size yönelik verilen tüm bu imtiyaz durumlarından elde edeceğiniz ergonomik sıfır ayarında tüm bu eşyaları elde etmek için bizlere ulaşmanız mümkün olacaktır.
Kapsamlı bir biçimde çeşitlilik arz eden tüm bu ürünlere sizler de ulaşmak uygun fiyat aralıklarında bu ikinci el ürünlerden yarar elde etmek için firmamızı tercih edebilirsiniz.Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.
-0543 973 87 16